Finále masívnych zimných zliav na GOGu sa začalo!

Finále masívnych zimných zliav na GOGu sa začalo!

 

Obdobie okolo Vianoc je pre hráčov časom zliav na ich obľúbené tituly takmer všade. Na stránke GOG.com sa začalo veľké finále zimných zliav pod názvom BIG WINTER FINALE.

Hier v zľavách je naozaj požehnane, pričom samotné zľavy sa pohybujú v rozmedzí od 6 do 85%. Taktiež je možnosť získať titul Giants: Citizen Kabuto úplne zadarmo, tak neváhajte navštíviť obchod a niečo si už určite vyberiete.

Zoznam najväčších titulov:

Trojnásobný držiteľ cien z The Game Awards a držiteľ viac ako 300 ocenení, Zaklínač 3: Divoký Hon, je momentálne len za polovicu, čo činí 19,99€ a jeho prvý datadisk Srdcia z kameňa je zlacnený o 10% na 8,99€. Zaklínač 1 je zlacnený o 84%, teda na 1,49€ a Zaklínač 2 o 85% na 2,89€. 

 

The Wolf Among Us od štúdia Telltale Games je dole o 75% a zakúpite si ho už za 5,79€.

 

Ďalší titul od štúdia Telltale Games, Tales from the Borderlands je za polovicu, čo je 11,59€.

 

Legendárne pokračovanie stratégie Stronghold Crusader 2 je za polovicu, čiže za 17,49€, no špeciálna edícia tejto hry je v zľave až 75%, kde za ňu zaplatíte 9,99€.

 

Ďalší držiteľ cien The Game Awards, titul Her Story je zlacnený o 40%, takže zaplatíte 3,39€.

 

Titul Tropico 4 prichádza do zľavy a je zlacnený o 80% na cenu 3,79€, čo je rovnaká cena, akú ma kompletný balíček všetkých DLC pre tento titul.

 

Titul Divinity: Original Sin Enhanced Edition je lacnejší o tretinu za 26,69€, zberateľská edícia tejto hry tiež o tretinu za 46,69€.

 

Hororový titul SOMA je v akcii zlacnený o 22% na sumu 22,09€.

 

Pillars of Eternity: Hero Edition si môžete zaobstarať za polovicu, čo je 16,09€.

 

Okrem toho sú v akcii dostupné aj balíčky hier. Za zmienku stojí balíček Walking Dead Series, ktorý obsahuje Season 1, Season 2 a 400 days za 12,87€.

Ďalej sú na výber aj Star Wars Blaster Bundle, Star Wars Saber Bundle, Bundle Quest, Nordic Build Your Own Bundle, City Builder Kit, The Divine Pack, Best of Bullfrog, Broken Sword Saga, Trine Trilogy, Wing Commander Saga, Sam & Max Pack, Sid Meier's Pack, Tomb Raider Backpack, Thieve's Stash a The Classic Hitlist.

Okrem toho je v akcii ešte kopec iných hier, ktoré stoja za to, tak neváhajte a navštívte obchod.

Zdroj: gog.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk