Geralt z Rivie zavíta na plátna kín niekedy v roku 2017

Geralt z Rivie zavíta na plátna kín niekedy v roku 2017

 

O filme sa síce vie už asi rok, no táto správa potvrdzuje, že jeho tvorba našťastie pokračuje ďalej a bude pokračovať pravdepodobne ešte asi 2 roky.

Zaklínač. Obávaný zabiják, najslávnejší vedmák svojej doby, Biely vlk či Mäsiar z Blavikenu, Geralt z Rivie má mnoho pomenovaní, z ktorých každé vyjadruje podstatu jeho osobnosti. Je neľútostný, osamelý, pochmúrny a krvilačný, dokonalý vražedný stroj. Práve o tom, ako získal povesť beštiálneho šermiara a "titul" Mäsiar z Blavikenu, bude rozprávať nový, zatiaľ nepomenovaný filmová snímka. Pracujú na nej na Oskara nominovaný režisér Tomasz Baginski, scenáristka Thania St. Johnová stojaca za seriálom Grimm a producentská spoločnosť SDC, pod ktorej taktovkou vznikla napríklad séria Múmia.

Film, ktorý bude po vzore prvých a nie veľmi slávnych televíznych počinov - filmu Zaklínač z roku 2001 a rovnomenného seriálu z roku 2002 - hraný, zaútočí na divákov hlavne nostalgiou. Jeho dej bude mať základ v dvoch poviedkach nazvaných Zaklínač a Menšie zlo vydaných v úplne prvej knihe Posledné prianie. Snímka ale nebude osamelá ako Geralt, pretože bude slúžiť ako odrazový mostík pre ďalšie projekty ako nový televízny seriál či ďalšie filmy. CD Projekt podľa najnovších informácií nemá s týmito projektami nič spoločné.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk