Čo sme mohli vidieť počas tretieho dňa DreamHacku?

Čo sme mohli vidieť počas tretieho dňa DreamHacku?

 

V tretí deň sa rozhodovalo o postupe do štvrťfinále na turnaji DreamHack 2015 v rumunskej Kluži. Kto teda ďalej zabojuje o výhru a kto je na ceste domov?

Ako zvyčajne, prvý zápas začal o 10:00 stredoeurópskeho času a sily si v ňom zmerali Cloud 9 a Fnatic. Veľmi dobrá počiatočná nálada najmä v kabíne Cloud9 bola zrejmá, no ku konečnému výsledku nepomohla a Cloud9 po veľkej snahe prehral 2:0 na mapy. Po väčšej prestávke sa pokračovalo zápasom mousesports proti Gamers2, kde sme videli ozaj vyrovnané sily oboch tímov. Prvú mapu vyhrali po predĺžení G2, no mousesports im to na inferne vrátili a stav bol teda vyrovnaný. Rozhodujúcou mapu bol Cache, kde mousesports viditeľne poľavili a Gamers 2 ich definitívne poslali na hotel pobaliť si veci.

Ďalším bol zápas dvoch velikánov, a to Nip proti Titanu. Bolo ozaj ťažké predpovedať výsledok, kedže v každom z týchto tímov sú hráči, ktorí vedia aj tu najhoršiu možnú situáciu úplne otočiť vo svoj prospech. Prvú mapu Cache dominoval jednoznačne francúzsky Titan až do stavu 13:6, kde sa Ninjas in Pyjamas "zobudili" a začali vyhrávať ozaj možno povedať prehrané situácie. Sám Xizt v rozhovore pre hltv povedal, že je vtipné ako Cache vyhrali - jednoducho mali šťastie. Cache sa teda skončilo výsledkom 16-14 pre Nip a smerovalo sa priamo na druhú mapu Dust 2, kde Titan zrejme zdrvený predchádzajúcou porážkou poľavili a získali na celej mape len 1 bod. Posledným zápasom bol vo včerajší večer Natus Vincere vs. CLG, kde aj po napínavom stave 1:1 na mapy nakoniec Na'Vi zvíťazili.

Zdroj: hltv

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk