Držiaky mobilných telefónov Trust Urban do automobilov

Držiaky mobilných telefónov Trust Urban do automobilov

 

Trust uvádza na trh dva druhy držiakov mobilných telefónov do automobilov. Mechanickú variantu na upevnenie do ventilácie a magnetickú s prísavkou pre prichytenie na predné sklo.

Magnetický držiak na čelné sklo

Jednoduchá konštrukcia magnetického držiaku Trust Urban je zložená z výkonnej a ľahko ovládateľnej prísavky, plastového pogumovaného tela a kĺbovej hlavy opatrenej tzv. "Bezpečným magnetom" neovplyvňujícím bezpečný chod mobilného telefónu. Súčasťou balenia je malá kovová podložka vhodná na umiestnenie pod ochranný kryt telefónu a dve magnetické samolepky na nalepenie na príslušné mobilné zariadenia. S oboma týmito prvkami je magnetický držiak Trust Urban plne kompatibilný so všetkými typmi mobilných telefónov.

Univerzálny držiak do ventilácie

Drobný mechanický držiak ponúka pogumovanú rozťažiteľnú kovovú konštrukciu pre umiestnenie mobilného telefónu s maximálnou uhlopriečkou 6". Robustný otočný čap s gumovým povrchom umožňuje ľahké a rýchle uchytenie do ventilačných otvorov, kde neobmedzuje výhľad na cestu.

Oba držiaky Trust Urban sú zároveň navrhnuté tak, aby neobmedzovali prístup k funkčným prvkom telefónu, ale naopak uľahčili ovládanie navigácie, prehrávanie hudby alebo volania za jazdy.

Trust Urban Magnetic Car Holder je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 649 Kč s DPH a 24,99 eur s DPH.
Trust Urban Air Vent Car Holder je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 529 Kč s DPH a 19,99 eur s DPH.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk