Jeremy Irons a Brendan Gleeson doplnia hereckú zostavu filmu Assassin´s Creed

Jeremy Irons a Brendan Gleeson doplnia hereckú zostavu filmu Assassin´s Creed

 

Pripravovaná filmová adaptácia známej hernej série firmy Ubisoft len prednedávnom obohatila svoje herecké rady o dve nové mená. Táto herecká posila sa objaví po boku takých mien, ako je Michael Fassbender či Marion Cotillard.

Portál Deadline uverejnil správu, že sa k pripravovanému filmu spoločnosti 20th Century Fox pridali dve nové mená. Prvým z nich je Jeremy Irons, ktorého uvidíte aj v taktiež pripravovanom filme Batman vs. Superman: Dawn of Justice. Druhým menom, ktoré na plátne uvidíte, je herec Brendan Gleeson, ktorého ste mohli vidieť v zaujímavom sci-fi Edge of Tomorrow.

Na internete kolujú rôzne fámy o tomto filme, pričom jedna z nich sa týka samotného názvu. Portál What Culture uvádza, že film by mal niesť názov “Time Out of Mind”. To, či ide len o pracovný názov filmu, alebo o jeho skutočnú podobu, sa však dozvieme pravdepodobne až pred samotnou premiérou filmu, ktorá je naplánovaná na 21. decembra 2016.

(Michael Fassbender ako ako hlavná postava)

V režisérskom kresle sedí Justin Kurzel a o scenár sa postaral Scott Frank. Na výrobe tohto filmu sa podieľajú spoločnosti ako New Regency, Ubisoft Motion Pictures, DMC Films a 20th Century Fox. V súčasnosti sa film natáča na Malte, v Londýne a v Španielsku.

Zdroj:commingsoon 
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk