Čo sa skrýva pod záhadným názvom Umbrella Corps?

Čo sa skrýva pod záhadným názvom Umbrella Corps?

 

Capcom rozšíruje rady hororovej série o nový, tajomný diel.

Tak sa zdá, že séria Resident Evil dostane namiesto regulérneho siedmeho dielu hru s názvom Umbrella Corps. To, že má tento názov niečo spoločné so sériou Resident Evil, musí byť každému okamžite jasné. Umbrella je totiž spoločnosť, ktorá v spomínanej survival sérii stojí za celou zombie apokalypsou. Titul Umbrella Corps si Capcom zaregistrovalo na stránkach Office for Harmonization in the Internal Market.

Bude nový diel priamou súčasťou série alebo pôjde len o nejaký spin-off? Vzhľadom na názov hry zaregistrovaný na japonskom úrade Japanese Patent and Trademark Office, kde je hra označená ako Biohazard Umbrella Corps, môžeme bezpečne povedať, že áno. V Japonsku sa Resident Evil volá Biohazard. Capcom teda chystá Resident Evil: Umbrella Corps. Otázkou ostáva, čo to bude.

Aj keď to môže byť skutočne hocičo, kľudne aj podnázov pre Resident Evil 7 alebo rozhodne nechcené pokračovanie hernej tragédie Resident Evil: Operation Racoon City (názov ma rovnaký militaristický feeling), najskôr to vyzerá na pokračovanie podsérie, ktorá v sebe už názov "Umbrella" nosí od roku 2007. Vtedy vyšla na Nintendo Wii hra pre light gun s názvom Resident Evil: The Umbrella Chronicles. O päť rokov neskôr bola hra portovaná na PlayStation 3. Vyjde Resident Evil: Umbrella Corps na Wii U vyžívajúc gyroskopické ovládanie špecifického tabletového ovládača? Dozvieme sa možno na Gamescome.

Zdroj: GameSpot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk