Hráte ARK: Survival Evolved a chcete si zarobiť? Čítajte ďalej

Hráte ARK: Survival Evolved a chcete si zarobiť? Čítajte ďalej

 

Štúdio Wildcard pracuje na skutočne zaujímavom titule ARK: Survival Evolved, ktorý je zatiaľ dostupná len v Early Access. Aby hra vyšla v kvalitnom stave, vývojári sa rozhodli ponúknuť 100 dolárov za nahlásenie hacku.

Celý oznam vyvesili na svojej Steam stránke . Aby bolo jasné, nejde o hlásenie cheatov, ako napríklad aimbot, ale pod slovom hack sú myslené chyby ovplyvňujúce hrateľnosť a stabilitu hry a chod online serverov. Takže ak vás tento kúsok zaujal natoľko, že ste sa rozhodli pre zakúpenie verzie v rannom štádiu vývoja, môžete hlásiť nájdené chyby na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Nezabúdajte na to, že dôležité je chybu nielen nájsť, ale aj popísať čo ju spôsobilo. Prvá oficiálne potvrdená platba bola doručená na účet hráča ZeroDay. Mimochodom, hra je už dnes veľmi populárna a patrí medzi najpredávanajšie Early Access kúsky. Táto sandboxová novinka sa časom dostane na PC, MAC, Linux a obe moderné konzoly.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk