Easter egg v Zaklínačovi 3: Nešťastný osud Tyriona Lannistera

Easter egg v Zaklínačovi 3: Nešťastný osud Tyriona Lannistera

 

Zakínač 3 je bezpochyby najväčšou hrou roka, možno aj posledných rokov, a to nielen z hľadiska veľkosti herného sveta, kde sa všetko odohráva, ale aj v množstve questov, tajomstiev a zaujímavých lokácií.

Ako viacerí viete, tak aj po dokončení hlavnej dejovej línie a questov na vás čakajú ďalšie vedľajšie, ktoré majú svoj samotný príbeh. Ale čo potom? Nebojte sa, aj po tomto všetkom vám má hra čo ešte ponúknuť. Konkrétne máme na mysli tzv. easter eggy. Jedným z nich je mrtvola Tyriona Lannistera, jednej z hlavných postáv zo seriálu Game of Thrones.

Vyzerá to tak, že v zaklináčovi Tyrion stretol svoj osud na mieste, ktoré je veľmi podobné tzv. "sky cell", kde bol Tyrion väznený počas niekoľkých epizód seriálu. Tí z vás, ktorý sledujú Game of Thrones vedia, že Tyrion tam nezomrel, ale z pohľadu na malú, smutnú mŕtvolu s ikonickou jazvou na tvári nie je pochýb, že je to on. Pre zvedavcov - pod článkom nájdete aj záber mapy s lokáciou tohto easter eggu.

Ak ste sa aj vy stretli či už s nejakými easter eggmi alebo zaujímavosťami vo svete Zaklínača 3, dajte nám o tom vedieť v komentároch.

Easter egg sa nachádza v ľavom hornom rohu.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk