Generation 141 - Späť do školy

Generation 141 - Späť do školy

 

Je to tak. Ani tento rok sa tomu nevyhli žiadni žiaci, žiadni učitelia a iný personál zo škôl a školských zariadení. Dnes je posledný deň, ktorý vás delí od nového školského roku a od zajtra teda nastupujete do školského kolotoča tak ako každý rok.

Verím, že cez prázdniny si oddýchli všetci z vás, ktorých sa zajtrajší deň bytostne týka a nám ostatným neostáva nič iné ako vám len popriať čo najmenej bolestivý ďalší skolský rok. Držíme vám palce, aby ste týmto ďalším rokom preplávali bez problémov aj vďaka technologickým vymoženostiam, ktoré sú dnes vám všetkým k dispozícii. Verím, že vás niečo zaujme aj v našom výbere článkov, ktoré sme pre vás prichystali áááá možno si aj niečo z toho vyberiete pre nasledujúci rok ako svoju pomôcku pri študovaní, či oddychu.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na nové číslo a čo sme si pre vás pripravili. So spoločnosťou Kingston sme pre vás pripravili súťaž, tentokrát o dva ultrameganadupané SSD disky.

Nech sa páči teda rýchly prehľad nového čísla:

  • herné recenzie na Final Fantasy XVI, Aliens: Dark Descent, Jagged Alliance 3, Pikmin 4, či Madden NFL 24
  • testovali sme Samsung Galaxy Z Flip5, ASUS Vivobook BAPE, Canon PowerShot V10, alebo autokameru Nextbase 622GW
  • videli film Barbie, ale aj pokračovanie seriálu The Bear

Nenechajte sa zmiasť novým školským rokom. Nie je to až tak strašné ako sa to každý rok zdá. Nie, nie je, a viem, že aj takto o rok si to pripomenieme znova. My sa však budeme čítať znova už skoro o mesiac v októbrovom čisle, ktoré vyjde 1.10.2023 a môžete sa tešiť znova na naše články na ktorých už teraz pracujeme...

Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 141

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk