Generation 130 - Vykurovacia sezóna (konzolami a PC) začala...

Generation 130 - Vykurovacia sezóna (konzolami a PC) začala...

 

Október klope na dvere, okná, strechy. Majitelia elektormobilov sa pomaly pripravujú na menšie dojazdy a hráči zas na veľké tituly, ktoré vždy vychádzajú na jeseň a blížiace sa sviatky.

Dni sa krátia a spolu s nimi aj čas, kedy otravné slnko oslňuje televízory a monitory. Teda, ak sa mu podarí preliezť cez tie oblaky, ktoré už mesiac kropia šíre Slovenské kraje. Každý, kto má všetkých päť pokope nevytiahne päty z domu. Načo aj? Ok, potraviny a drogéria, nevyhnutné zlo k prežitiu. Ako to už býva, v hernom priemysle nikto nikdy nespí, preto aj posledný mesiac bolo o čom písať, čo skúšať a testovať. V najnovšom čísle Generation sa dozviete všetko podstatné, aj menej podstatné. Na stránkach sme nešetrili a na kvalite už vôbec nie. Chcete malú ukážku? Nech sa páči: 

  • recenzie na F1 Manager 2022 alebo Destroy All Humans! 2 (XSX)
  • testovali sme Lenovo ThinkPad Z16 Gen1, či ASUS TUF Dash F15 FX517Z
  • videli sme Light and Magic a Rod Draka

Preto neváhajte a ako vždy sťahujte, čítajte, zdieľajte. Je to zadarmo a vo všetkých elektonických formátoch. Ja vám už len prajem ďalší úspešný vstup do mesiaca a ako vždy: buďte zdraví a bezpeční.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 130

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk