Generation 126 - Leto klope na dvere

Generation 126 - Leto klope na dvere

 

Už je to tu zas... Obdobie, kedy my hráči musíme čoraz dlhšie nechávať zatvorené okná a rolety, aby nás svetlo a hluk spoločnosti nerušil pri hraní. Kolobeh života, na ktorý sme si už zvykli.

Leto-neleto, svet sa nezastaví pred ničím. Celkom sme si zvykli na to, že ani vojna, či celosvetová pandémia nedokáže zastaviť technologický priemysel. Je ako živý organizmus, ktorý sa dokáže celkom efektívne adaptovať. Vďaka ti Bože a obetaví ľudia v brandži. Čo si teda začiatok leta prichystal pre nás? Je toho rozhodne dosť a tu je malý, skromný výcuc:

  • recenzia Tiny Tina's Wonderlands, či King Arthur: Knight's Tale
  • testovali sme ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED a Xiaomi Watch S1
  • videli sme Doctor Strange a Peaky Blinders (s06)

Ako vždy, ide len o strohý výcuc z takmer 90 strán, ktoré júnové číslo magazínu obsahuje. Navyše na vás čaká súťaz o klávesnicu a myšku od HyperX! Tak hor sa do čítania, je to zadarmo a vo všetkých digitálnych formátoch. Ja vám, ako vždy prajem ďalší úspešný mesiac, buďte zdraví a v bezpečí!

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 126

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk