Generation 120 - Vianoce predo dvermi

Generation 120 - Vianoce predo dvermi

 

Mikuláš je už predo dvermi, snehu je stále menej a menej a nové číslo Generation práve prichádza. Viem, táto veta dáva asi taký zmysel ako statusy poslanca Blahu. Veď Mikuláš prichádza až v decembri a a teraz máme predsa... DECEMBER?!! No vidíte to, raz zaskakujem za kolegu Roba a už aj robím zmätky!

Čiže skutočne tu máme december a... Mikuláš teda vážne prichádza. Teraz len porozmýšľať, čo to má spoločné s novým číslom Generation. Hm, hm. No, tak napríklad by ste ho mohli podarovať svojmu blízkemu namiesto predsladených nezmyslov, od ktorých sa kazia zuby, aby si namiesto nich pokazil pri čítaní oči. Nie, samozrejme čítanie Generation nekazí oči, nebojte sa, to teraz narážam na dvojicu absolútne tragických hier Battlefield 2042 a remaster trilógie GTA, od ktorých sa nejednému môžu pri čítaní oči prevracať. Tieto hry sme totiž v najnovšom čísle 120 rozobrali. A neboli jediné, čo môžete posúdiť z krátkeho zoznamu článkov nižšie.

- (bohužiaľ) sme recenzovali Battlefield 2042 a Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition
- (bohu vďaka) sme taktiež recenzovali Guardians of Galaxy a Forza Horizon 5
- testovali sme Huawei nova 9
- videli sme parádne sci-fi Duna

Čo dodať na záver. Život je ako bonboniéra, niekedy sa...hm vlastne nie, ako to bolo. Život je ako bonboniéra, ako sa do hory... Ani takto to nebolo. Hm. Teda už viem! Život je bla bla bla, a čím viac políčok odkryješ, tým máš viac čokolády. Teda nejako takto to tuším vravel Forrest. No a táto múdrosť vo svojej podstate znamená, že netreba strácať čas a okamžite siahnuť po Generation, či už v online podobe alebo vo voňavej a teplej tlačenej verzii, ktorú si môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Keď tak vlastne rozmýšľam, vlastne to vôbec neznamená to, no tak či onak by ste po 120. čísle siahnuť rozhodne mali!

 

Generation magazín č. 120

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk