Genration 111 – Softvér si berie príklad z hardvéru

Genration 111 – Softvér si berie príklad z hardvéru

 

Pamätáte tie časy pre koronou? Všetkého sme mali dostatok a veci vychádzali načas a v dostatočnom množstve (väčšinou). Február bol mesiac, ktorý sa zapíše do dejín v zlom svetle. Nielen, že sme sa nedočkali výraznejšieho zlepšenia dostupnosti hardvéru, ešte aj softvér dobehlo neustále pracovanie z domu a obmedzenia týkajúce sa svetovej pandémie.

Chceme nechceme, nijako to neovplyvníme. Tento rok nás čaká len ďalšia Fifa a nové Hlavy Dutý. Okej, by mal vyjsť nový Ratchet, no ak vezmeme do úvahy ako je to s konzolami a fakt, že to bude exkluzivita len na PS5, žiadne ovácie nečakáme. Viem, zatiaľ sú moje riadky len pochmúrne, ale to sa začne zlepšovať. Prečo? Lebo je tu nové číslo magazínu Generation a ako vždy, ten je plný noviniek, recenzií, či komentárov k aktuálnemu dianiu. A čo také zaujímavé tam nájdete?

Určite sa nezabudnite zapojiť do najnovšej súťaže o novučký smartfónik Motorola G9 POWER. Stačí len odpovedať na otázku, ktorú nájdete v magazíne na stránke so súťažou. Zapojiť sa tento mesiac môžu aj čitatelia ONLINE verzie.

  • Recenzie na Werewolf: The Apocalypse – Earthblood alebo Hitman 3
  • Vyskúšali sme: ROG Strix Scar G15 ViewSonic elite XG270QC alebo Samsung Galaxy Tab 7+
  • A videli sme Chlast (aj film)

Nič netrvá večne a ako vždy, treba vidieť svetlo na konci tohto karantenného obdobia. Je pravda, že svet sa bude dlho dávať dokopy a určite nie úplne presne, ako to bolo predtým, ale horšie už nemôže byť, či? Veríme, že nie.

V mene redakcie prajem ďalší úspešný a pozitívny (okrem testu na koronu) mesiac.

Róbert Gabčík

Generation magazín č. 111

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk