Generation 93 – Koniec leta neznamená koniec zábavy

Generation 93 – Koniec leta neznamená koniec zábavy

 

Je to oficiálne, dnešným dňom končia prázdniny. Niektorí sa potešia (hlavne alergici) iní budú sklamaní (majitelia kúpalísk). Áno viem, pekné počasie sa ešte nekončí, no čo sa končí je čakanie na veľké tituly. Práve školský rok....

...ahaaa, jasné ešte deti budú sklamané... práve školský rok je to obdobie, kedy nám štúdia začnú servírovať svoje dlho chystané AAA tituly. To ale neznamená, že zatiaľ nie je o čom písať, však Mario, Jančí a Peťo z našej redakcie navštívili GAMESCOM!

Je tu september, čo je vlastne taký druhý pondelok v roku (kto by nevedel, prvý je január, pochopiteľne). Možno mi nebudete veriť, ale kým začne napríklad EA chrliť svoje recyklované špeciály, my sme recenzovali skutočné hry! A boli to také recenzie, že firma TRUST s nami chcela hneď spraviť súťaž o 3 ich myšky GXT 121 Zeebo. Síce, keď tak uvažujem, možno sa im páčili aj iné články v magazíne... možno jeden z týchto:

  • Recenzie hier ako je 25. výročnica Doomu, Wolfenstein: Youngblood či Dreams
  • Hardvérové testy boli aj na Samsung S10e, slúchadlá Genesis Radon 200 alebo aj Acer Predator Helios 300
  • Boli sme v kine na After life a Leví kráľ

Toto je len malý zlomok toho čo sa dočítate v magazíne. Nepoviem vám, či som vybral to najlepšie, alebo najhoršie, či som nevyberal len náhodne, na to musíte prísť sami!  Magazín si môžete zadarmo prečítať online, alebo si objednať parádnicku naleštenú tlačenú verziu (kto vie, možno dostanete aj nálepku), na stránke generation.shop.sk.

 

V mene celej našej redakcie prajem príjemnú zábavu pri čítaní a pevné nervy na začiatku školského roka.

Róbert Gabčík 

Generation magazín č. 093

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk