Generation 92 - Google Nest HUB v domácnosti

Generation 92 - Google Nest HUB v domácnosti

 

Leto sa preklápa do druhej polovice a aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, nie je to žiadna uhorková sezóna. Ak nerátam záhradu mojej babky, kde už pomaly dozrievajú. V hernom priemysle sa stále niečo deje, a možno mi nebudete veriť, no je tomu tak aj keď nevychádzajú nové hry ako na bežiacom páse.

Krásne na lete je, že vždy ponúka nové príležitosti, ako si zarobiť. Niekto si nájde brigádu, niekto spustí v obľúbenej hre mikrotranzakcie... Activision... Ale, aby sme boli aj pozitívne veci. Napríklad sme oslavovali 50 rokov pristátia na mesiaci. Áno, pristáli sme tam, všetci sa s tým zmierte konečne, môže vám s tým pomôcť článok v magazíne, ktorý sa tejto téme venoval. Keď sme už pri tom, vo vnútri nájdete kopu recenzií na hry, hardvér alebo filmy, či knihy, tematických článkov a súťaž so spoločnosťou GENESIS. Aby som bol presnejší:

  • Recenzie hier ako sú PixARK, Moto GP 19, Jugdment či aj Blood & Truth PS VR.
  • Testovali sme hardvér a to notebook ASUS VivoBook 15, skvelé NASko Synology DS218j NAS alebo mobil Sony Xperia 1, či ovládanie domácnosti Google Home.
  • Kvôli vám sme šli do kina na Mŕtvi neumierajú a doma sme sledovali seriály Catch-22 a Good Omens.

Ako vidíte, teplo, neteplo, potili sme sa za počítačmi a konzolami, aby sme vám priniesli dôležité informácie z herného sveta. Preto neváhajte a ponorte sa do čítania, či už tu, na webe a mobile, alebo nás podporte zakúpením si magazínu, alebo jeho predplatným na stránke shop.generation.sk.

V mene celej redakcie vám prajem príjemné čítanie a veľa pohody v druhej polovici leta.

Ako vždy vám v mene celej redakcie prajem príjemné čítanie a veľa pohody do najbližších týždňov.

Róbert Gabčík 

Generation magazín č. 092

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk