Generation 91 - jún sa stal mesiacom Keanu R(E3)vesa

Generation 91 - jún sa stal mesiacom Keanu R(E3)vesa

 

Poznáte to. Každý rok, cca niekde okolo 10.6. sa v Los Angeles koná najväčšia herná udalosť roka. Samozrejme, hovoríme o E3. Vždy sa tam nájde nejaké nečakané prekvapenie, niečo, o čom sa ešte dlho hovorí. Microsoft využil neúčasť najväčšieho rivala, Sony, a zobralo veci pevne do rúk. Predstavili veľmi veľa hier, vrátane svojich titulov. Potom ale prišiel Cyberpunk 2077, kde na sa konci videa objavil práve Keanu a aby toho nebolo málo, objavil sa aj naživo, na pódiu, aby nám prezradil niečo o hre, vrátane dátumu vydania.

Keď sa na tento mesiac pozrieme spätne, naozaj, takmer 50% informácií zo sveta hier bolo práve o Cyberpunk 2077. V najnovšom čísle nájdete špeciál, ktorý sa práve tomuto venuje, respektíve zhŕňa všetky informácie, ktoré už poznáme do jednejho článku. Okrem toho bolo posledných 30 dní veľmi bohatých na recenzie, či už harvéru alebo hier a jasné, že sme nezabudli aj sumár E3 2019. V magazíne s poradovým číslom 91 (áno, blížime sa k magickej hranici 100) nájdete aj dve veľké súťaže o skvelé ceny ako napríklad o parádnu retro konzolu, 3x hru Zombie na Xbox ale aj súťaž so spoločnosťou Creative o parádny headset, ktorý je absolútnou novinkou.
Aby toho nebolo málo, tiež sa dočítate

  • Navštívili sme Games Day Trnava
  • Recenzie na hry: Layers of Fear 2, Crash Team Racing Nitro Fueled, Starlink: Battle for Atlas, Kingdom Come: A Woman's Lot a mnoho ďalších
  • Recenzie na hardvér: Gigabyte Aorus M4, ASUS TUF GAMING FX705D či notebook Lenovo YOGA S730 alebo mobil Motorola One Vision
  • Pozreli sme si aj filmy a seriály a venujeme sa v samostatnom článku aj jedinečnému seriálu Chernobyl

Tento mesiac bol nabitý novinkami, recenziami a zaujímavými témami, tak netreba váhať a treba sa pustiť do čítania. Na výber máte buď online verziu zdarma alebo si môžete objednať tlačenú kópiu (niečo pre zberačov, nostalgikov alebo milovníkov kvalitných magazínov, ktorí preferujú fyzický kontakt) a to na stránke shop.generation.sk.

Ako vždy vám v mene celej redakcie prajem príjemné čítanie a veľa pohody do najbližších týždňov.

Róbert Gabčík 

Generation magazín č. 091

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk