Generation 78 - Detroit - exkluzivita pre PS4 znova láme rekordy!

Generation 78 - Detroit - exkluzivita pre PS4 znova láme rekordy!

 

Hru Detroit: Become Human ste určite viacerí z vás pochytili, my v redakcii taktiež a preto vám prinášame recenziu od Mária, ktorý sa na toto sústo veľmi tešil. Či sa ho aj dočkal, o tom už viac v recenzii v magazíne.

Hru som si mal možnosť skúsiť aj ja a musím povedať len jedno, bravó Quantic Dream, toto sa vám teda znova podarilo. Nemôžem si pomôcť, ale PS4 exkluzivity vedia, kde je ich miesto a po God of War si ani táto hra neberie servítku pred ústa a na plné g*le ukazuje ako by novátorská hra mala/mohla vyzerať.

Ukážme si toto číslo prostredníctvom pár odsekov:

  • Keďže sme pred pár týždňami vypustili recenziu NASka QNAP, pozreli sme sa na zúbky aj appkám, na ktorých samotné NASko funguje.
  • Ak vám niečo hovorí Nintendo LABO, tak zbystrite pozornosť, Maroš si to vyskúšal a sanka dolu šéfe!
  • Exkluzivitkou zasvietil aj XBO. Ide o hru State of Decay 2, ktorá tak ako rýchlo zasvietila, tak aj rýchlo zhasla, viac v recenzii.
  • MSI Optix ukazuje 144Hz vo svojej plnej kráse, a že sa je naozaj na čo pozerať.
  • Vo filmovej sekcii určite nevynechajte recenziu filmu Deadpool 2, ktorý bol naozaj úchvatný. Pre mňa dvojka lepšia ako prvý diel. Ako ste na tom vy?
  • Nezabudnite taktiež na knižnú sekciu a na záver magazínu pokračovanie nášho komixu.
  • .......tento mesiac sme vynechali súťaže, avšak o mesiac sme tu ako na koni a minimálne jedna súťaž na vás bude čakať...

...aktuálne, júnové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 078

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk