Generation 72 - Stane sa Super Mario Odyssey hrou roka?

Generation 72 - Stane sa Super Mario Odyssey hrou roka?

 

"Niet pochýb, že Super Mario Odyssey ponúka najviac nápadov na jeden pixel štvorcový, no pochybovať už možno o tom, či Nintendo spravilo dobre, že sa rozhodlo rozdeliť hru na dva odlišné celky." Takto nejako začína Maroš svoje záverečné hodnotenie spomínanej hry Super Mario Odyssey.

Nintendo servíruje pre svoj handheld jednu pecku za druhou. Po hrách ako Mario Kart 8 Deluxe, Kingdom Battle, Splatoon 2, či poslednej Zelde niet pochýb, že to Nintendo myslí so spomínaným handheldom naozaj vážne. Ja, ako majiteľ tejto konzolky do ruky sa musím prikloniť k názorom Maroša, ktorý poväčšinou recenzuje tieto hry. Nie som síce vyslovene fanúšikom Nintenda, ale pri týchto peckách si človek povie podobne ako pri kúpe PS4. Áno, toto sa naozaj oplatilo. Dostane sa vám ojedinelý spôsob zábavy, ktorý možno zažiť hádam len s týmito hrami.

123 strán. Toľko strán nadupaného vianočného čísla prinášame pre našich čitateľov v posledný mesiac v roku. Okrem už tradičnej nádielky v podobe pravidelných mesačných článkov sme tentokrát pre vás priniesli niekoľko tipov na vianočné darčeky. Určite si prelistujte poriadne aj túto časť. Stojí za to.

Osobne musím upozorniť aj "recenziu" operačného systému DSM pre NAS od spoločnosti Synology, ktoré sú pri týchto zariadeniach  neodbytnou súčasťou. Vyvolávajú vo mne odpoveď na otázku: "Prečo Synology stojí toľko peňazí?" ... Nepotrvá vam dlho a už po pár hodinách používania niektorého z ponuky NAS zariadení SYNOLOGY si odpoviete aj sami. Velikánska výhoda okrem samotného hardvéru je aj tento spomenutý OS, ktorý funguje naozaj dokonale, a je radosť s ním pracovať a zdieľat svoje fotky, videá, hudbu a pod, či už medzi rodinou a priateľmi. Možno sa spýtate prečo som dal slovo recenzia do uvodzoviek. Nejedná sa o klasickú recenziu s výsledným záverečným číselným, alebo percentuálnym hodnotením. Ide teda o recenziu, kde sa dočkáte len slovného hodnotenia, nakoľko hodnotiť tento celok niekoľkými hviezdičkami nám neprišlo pri tomto produkte dôstojné. Veríme, že si tento obsiahly článok aj napriek tomu prečítate a dáte mi následne za pravdu.

Na záver tohto môho proslovu mi dovoľte popriať pohodové čítanie...

...aktuálne, decembrové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 072

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk