Generation 71 - HTC to začína robiť naozaj dobre

Generation 71 - HTC to začína robiť naozaj dobre

 

Tento mesiac bol znova silný, a my sa môžme znova pochváliť magazínom, v ktorom nájdete až 123 strán dobrého čítania.

Dlho som nechcel veriť, že HTC spraví kvalitný smartfón. Potom prišiel HTC Ultra, a tesne na to HTC U11. Ak ste sa už medzitým stali majiteľmi, určite si ich nemôžete vynechváliť, tak ako aj u nás v redakcii pri testovaní. Recenziu si môžete prečítať nižšie, či už ONLINE v prehliadači, alebo stiahnuť celé číslo magazínu, ako PDF do mobilu, tabletu, a nechať si čítanie do autobusu, vlaku, či do čakárne u lekára/lekárky.

Magazín ale nie je len o HTC, ale nájdete v ňom plno naozaj kvalitního obsahu. Niektoré produkty sme odmenili aj našou "pečaťou" kvalitky. Či už ide o SYNOLOGY DS418, alebo myšku od Logitechu. Medzi tieto produkty sa dostal aj ESET so svojím tohtoročným Smart security balíčkom, nakoľko ide naozaj o veľmi kvalitný antivirák.

Verím, že každý z vás si nájde to svoje na prečítanie, predsa len číslo nadupané novinkami, recenziami hier, filmov, či kníh. Na konci magazínu nemôže chýbať už tradičný komix.

Taktiež sme na vás nezabudli a znova si môžete zasúťažiť o kvalitné, tento mesiac naozaj kvalitné ceny. Od spoločnosti Creative môžete získať prekrásnu KATANU za cca 250€, a od spoločnosti SYNOLOGY už spomínané NASko s označením DS418 v hodnote niečo málo cez 400€.

Čítajte, súťažte, my už v tejto chvíli chystáme ďalšie, decembrové číslo.

...aktuálne, novembrové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 071

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk