Generation 69 - Chloe sa znova predstavuje v novej časti Uncharted

Generation 69 - Chloe sa znova predstavuje v novej časti Uncharted

 

Mnohí ste si isto povšimli, že posledných pár dní sa nám na internetoch rozmohli meme, obrázky, či videá s narážkami pre školákov. My sa síce pripojíme, ale pokusíme sa slušne popriať školákom, nech im tento školský rok prinesie okrem povinností aj kopec zábavy, športu a kvalitných hier.

Konečne sa nám aj hry trošku rozbehli a my sme si mohli vyskúšať hry ako Uncharted: The Lost Legacy, alebo Hellblade a pod... Pri hardvéri nám neunikli poniektoré novinky, a tak si spoločnosti MSI, či Gigabyte mädlia ruky so svojimi novými produktmi. Nemôžem však nespomenúť zvukovkú prešpikovanú kvalitou od spoločnosti Creative, ktorá sa tak týmto počinom vracia do doby, kedy sme iné možnosti ako si dokúpiť kvalitnú, externú zvukovku nemali.

Truecam A7s je už nejaký ten čas na trhu, a svojou kvalitou to dokazuje v nejednom teste. My sme si to mohli overiť taktiež a výsledky z testovania prinášame v recenzii, ktorú môžete prečítať v tomto čísle.

...aktuálne, septembrové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 069

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk