Generation 65 - V redakcii zakotvil Lenovo Moto G5

Generation 65 - V redakcii zakotvil Lenovo Moto G5

 

Apríl máme chválabohu za sebou, a s ním dúfam aj to šialené počasie. Máj nám prinesie pár zaujímavých titulov. Otázka znie, ako ale dopadnú. Rozporuplné pocity mám z práve releasnutej hry PREY, teším sa na Injustice 2 a zvedavý som na adventúrku RIME.

Vráťme sa ale k aktuálnemu číslu, a jeho obsahu. Ako som spomenul v názve článku, mali sme možnosť otestovať novinku od Lenova s názvom Moto G5, na jej väčšieho PLUSkového bračeka sa môžete tešiť už v ďalšom čísle. Neušiel nám v teste herný noťas HP Omen, novinka od AMD, procesor RYZEN 1700, či nadupaná doska od spoločnosti Gigabyte s označením AORUS X370 Gaming 5. V hernej sekcii sme nezabudli na Andromedu, či Nier. Prekvapením boli Vikingovia, ale to už zrejme viete.

Nezabudli sme ani na kino. Tých filmov bolo minulý mesiac taktiež mnoho, spomenieme Ghost in the Shell, Rýchlo a Zbesilo 8, či Power Rangers. Knižná sekcia obsahuje tak ako je už pravidlom 2 recenzie, a magazín uzatvára náš pravidelný komix.

...aktuálne, májové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 065

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk