Generation 64 - Otestovali sme MSI Trident 3

Generation 64 - Otestovali sme MSI Trident 3

 

Pvého apríla sme magazín vydať nestihli, a úprimne poviem, že chválabohu. Vysvetľovať potom niekomu, či šlo o žart, alebo nie sa mi teda nechcelo. Ešteže termín nepustil a nedeľa 2. apríla to istila.

Ako som už v nadpise načrtol, kolega sa vyhral s herne vyskladným Tridentom od MSI s poradovým číslom 3. Slušne nadupaná zostava nemala problém so žiadnou hrou a u nás dostal tento macek ocenenie TIP redakcie. Preto si zaslúžil aj umiestnenie na titulke a myslím, že nie jeden majiteľ má podobný názor, ako ho Lukáš odprezentoval vo svojej recenzii. Asi prvý krát sme sa pustili do testovačky antíviru, konkrétne Eset NOD 32. V novom hernom režime ani nepocítite, že na pozadí pracuje nejaký antivírus, takže taktiež palec hore, ESET. Ďalšia pecka, tentokrát z pomedzi hier sa nazýva The Legend of Zelda: Breath of Wild. Maroš si zgustol na tejto novinke, a verte, že hra vyzerá na Switchi úžasne.

Filmovú sekciu dopĺňa už tradične pár recenzií a s 2 knižnými recenziami na záver uzatvárame aktuálne číslo. Samozrejmosťou už je komix, kde sa Markus pokúša dostať kolegov na prvého apríla.

...aktuálne, aprílove vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 064

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk