Generation 63 - Horizon Zero Dawn dokazuje svoje kvality

Generation 63 - Horizon Zero Dawn dokazuje svoje kvality

 

Včera Logan v kine, dnes cesta do Jasnej, a jarné prázdniny sa môžu začať. Západ a stred Slovenska si svoje voľno užili, teraz prišiel na rad aj východ.

Pred tým však predstavíme nové číslo magazínu, ktoré sme sa opäť snažili vyšperkovať aktuálnymi recenziami zo sveta hier, hardvéru, filmov, či kníh. Ako názov článku napovedal, kolega Braňo sa pozrel na zúbky PS4 exkluzivitky s názvom Horizon Zero Dawn. Nevynecháme ani novinku Sniper Elite 4, ti očakávaný Torment: Tides of Numenera. S Roccatom sa tento mesiac rozsypalo vrece, prinesieme až 3 recenzie, od Aceru ukážeme Spin 7, a Dano nám v recenzii na nadupanú, cca 400eurovú dosku Gigabyte Z270X Gaming 9 prezradí, či naozaj stojí za to, alebo nie. Na záve nejaké tie filmovinky, knihovinky a komix, kde si Paľo zase zo mna uťahuje :D

...poďte si už ale prečítať aktuálne číslo magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 063

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk