Generation 62 - Gigabyte nám ukázal dosky AORUS

Generation 62 - Gigabyte nám ukázal dosky AORUS

 

Tento mesiac bol ukrutne slabý, doznieva uhorka z decembra....a my, čo sa týka hier, pomaly nemáme o čom písať. Chvalabohu, že tomu tak nie je aj s hardvérom a filmami a mali sme čím zaplniť toto číslo. Aj napriek suchotám tu máme dve napeckované hry, ktorých recenzie si určite prečítajte.

Ide o Resident Evil 7: Biohazard, a Final Fantasy XV, ktoré rozhodne neprehliadnite. Maroš si pri recenzovaní na FF XV dal naozaj záležať a text natiahol na úctyhodných 7 strán, a to už je čo povedať. George (grafik) ma skoro zabil, keď túto recenziu zalamoval do magazínu. V hardvérovej sekcii určite neprehliadnite nové dosky od spoločnosti Gigabyte s kódovým označením AORUS, či nového Krakena, tentoraz s označením 52. Klasikou sú určite Creative produkty, ktoré zase ponúkajú svoje novinky, a my prinášame ich recenzie. Acer Swift 7 v krásnom miniatúrnom prevedení nám ukáže, ako má vyzerať notebook v tenučkom oblečku, a Lenovo Yoga Book zase dokáže, že aj bez klávesnice to predsa len ide.

Nezabudnite na novinky a súťaž, v ktorej si už v priebehu týždňa môžete zasúťažiť o herné kreslo, myšku, či podložku od spoločnosti Genesis.

 

...poďte si už ale prečítať aktuálne číslo magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 062

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk