Generation 60 - Okrúhlou šesťdesiatkou ukončíme rok 2016

Generation 60 - Okrúhlou šesťdesiatkou ukončíme rok 2016

 

Je pondelok 3:29, väčšina z vás spí, ráno ju čaká cesta do školy, práce. Ja finišujem magazín, číslo, ktoré sa mi opäť vryje do pamäte. Pýtate sa prečo? Prešlo úžasných 60 mesiacov, krásnych 5 rokov, ktoré magazín formovali do dnešnej podoby.

Mnohí, ktorí stáli pri zrode magazínu už pre magazín nepíšu, alebo nám s ním nepomáhajú. Mnohí však zotrvali, ale máme aj nové tváre, ktoré pomáhajú každý mesiac od piky budovať nové číslo. Píšete mi mnohí, známi, kamaráti, fanúšikovia, či absolútne neznámi ľudia a ďakujete mne za to, že existuje Gamesite.sk a tento magazín. Ja sa ale vždy snažím vysvetliť, že bez celej redakcie by to celé nefungovalo. Teda áno, bol by som tu ja, ale keby som nemal za sebou bandu skvelých ľudí, ktorí každý svojou troškou prispieva na chod tohto magazínu, magazín by nikdy nevyšiel.

Blíži sa koniec roka, a ja by som naozaj rád poďakoval celej redakcii, ktorá už v týchto chvíľach maká na novom čísle, ktoré vyjde približne o mesiac. Musím poďakovať taktiež všetkým, ktorí nám v tomto pomáhajú, taktiež našim partnerom, ktorí nás podporujú a na záver musím vyzdvihnúť aj svoju najbližšiu rodinu, krásnu manželku a syna Juraja, ktorí sú mi oporou aj v naozaj ťažkých chvíľach.

Chcel by som vám teda zaželať krásne a snehom zasypané sviatky, Vianoce v kruhu svojej rodiny, a pod stromčekom nech vás čakajú darčeky, ktoré ste si želali.

Dvaja naši čitatelia sa svojich darčekov dočkajú tiež. Jeden si už pod stromčekom nájde svoju konzolu PS4 Slim, a druhý až ako novoročný darček v podobe nadupaného herného noteooku od spoločnosti Alienware. Aj vy sa stále môžete do týchto súťaží zapojiť a vyhrať jednú z týchto lákavých cien. Držíme vám palce.

Teraz ale hor sa do čítania a súťaženia.

...viac sa samozrejme dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 059

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk