Generation 59 - Ako sa nám páčil Battlefield 1 v redakcii?

Generation 59 - Ako sa nám páčil Battlefield 1 v redakcii?

 

Nintendo Switch. To bude názov novej konzoly. A ako sa špekulovalo, pôjde o hybridnú konzolu, akési „dieťa“ WiiU a 3DS. Teraz sa ukáže, či sú v Nintende géniovia, alebo či svojimi pokusmi o inováciu privedú Nintendo na pokraj transformácie z hardvérovej spoločnosti na softvérovú.

Nápad vyzerá zaujímavo. Cieľom je umožniť hráčom hrať klasicky na televízore a aj na cestách. Otázkou je, či bude výkon dostatočný, aby zaujal 3rd party vydavateľov. No zároveň, batéria musí vydržať dostatočne dlho, aby mal prenosný aspekt konzoly význam. A fanúšikovia Nintenda si o tom, že na výkone nezáleží, môžu myslieť, čo chcú. Trailer však vyvolal viac otázok, ako ich zodpovedal.

Oveľa zaujímavejšia je herná situácia. Štyri veľké strieľačky v priebehu mesiaca, Pay to Win pokusy v štandardných cenových hladinách hier a relatívne solídny herný rok pre fanúšikov tohto žánru. To, ako tieto hry obstáli, a ešte omnoho viac, sa dozviete na nasledujúcich stranách magazínu Generation. Hŕba rôznorodého zaujímavého obsahu čaká len na vás!

Tak šup do čítania a hrania.

...viac sa samozrejme dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Dominik MarkusFenix Farkaš

Generation magazín č. 059

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk