Generation 58 - Vyskúšali sme alfu hry For Honor

Generation 58 - Vyskúšali sme alfu hry For Honor

 

4K sem, 4K tam. VR tu, VR tam. Zdá sa, že aj Sony a aj Microsoft už opustili klasický model „vydáme konzolu a päť rokov sme ticho“, a že konzolový trh smeruje k viacerým výkonnostným stupňom. A k podpore VR. Blíži sa vydanie Playstation VR, na vydanie čaká Playstation 4 PRO a budúci rok sa dočkáme aj Xbox Scorpio.

Ako sa bude zákazníkom páčiť, že z konzol sa postupne stávajú PC s pravidelnými upgradami, to je otázka, na ktorú snáď budeme poznať odpoveď na budúci rok.

Tento rok sa musíme „vyrovnať“ s ďalšou obrovskou nádielkou hier. Po relatívne suchých letných mesiacoch prišiel september a noša sa roztrhla. A recenzie na tieto tituly si budete môcť v magazíne prečítať.

Najpernejšie obdobie pre herných recenzentov však ešte len prichádza. Aj napriek absencii série Assassin’s Creed bude prídel každoročných adeptov na vydanie dostatočne veľký, čo doplnia ďalšie veľké tituly ako Gears 4 či Titanfall 2. Dúfajme, že všetky splnia naše očakávania, lebo sklamaní bolo na tento rok už dosť.

V každom prípade, hrajte sa, čítajte a fandite Gamesite.sk. Všetok obsah tvoríme pre vás a sme radi, že ste nám verní. Budeme sa snažiť vašu vernosť oceniť kvalitnou prácou.

 

...viac sa samozrejme dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Dominik MarkusFenix Farkaš

Generation magazín č. 058

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk