Generation 57 - Xbox ONE Slim, 4K v novom kabáte

Generation 57 - Xbox ONE Slim, 4K v novom kabáte

 

Prázdniny sa skončili, študentom sa začína akčnejšie obdobie celého roka a tým je školský rok. Málinko sme sa povenovali tejto téme a určite neprehliadnite tému Back to school, v ktorej sme vyselectovali pár produktov, ktoré by sa vám mohli hodiť.

Hype okolo hry No Man's Sky bol preukrutný. Pozrite si našu recenziu a určite neprehliadnite súťaž, ktorá bude spustená už v priebehu nasledujúcich hodín aj na našom webe.

Hlavnou tému v našom magazíne je nový XBOX ONE s písmenom S, ktoré symbolizuje SLIM prevedenie konzoly. Ja osobne som si túto verziu konzoly dokúpil a aj keď som pred tým mal na pár mesiacov pôvodný XBOX ONE. Nevyhovoval mi však externý adaptér a taká ta monštruóznosť samotnej konzoly. Tentokrát sa konzola naozaj scvrkla, adaptér sa konečne schoval do krytu samotnej konzoly a podpora UHD BD určite dopomohla k tomu, že som sa rozhodol si túto konzolu dokúpiť. Viac sa samozrejme dozviete v Markusovej recenzii v magazíne.

Septembrové číslo vám okrem toho prináša kopec ďalších, zaujímavých informácií a článkov.

...viac sa samozrejme dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk Hiro Moudrý

Generation magazín č. 056

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk