Generation 55 - Nvidia dominuje!

Generation 55 - Nvidia dominuje!

 

Človek si myslí, že prídu prázdniny, bude mať viac času, viac priestoru, a ono je to všetko inak. Mám znova pocit, že nič nestíham, nič nie je urobené načas, všetko trvá príliž rýchlo na to, aby som sa stíhal spamätať z jednej situácie a už padám do druhej.

Do toho prichádza balenie, príprava na cestu do Chotvátska. Áno, jedno z mála pozitív je to, že mi začína onedlho dovolenka. Avšak tu začínajú tie klasické zmiešané pocity. Ísť na dovolenku a vypnúť sa celkom, a po týždni nič nerobenia si nasypať na hlavu ešte viac práce, než som mal doma? Brať so sebou notebook a popri dovolenke aspoň čiastočne fungovať tak, aby Gamesite.sk a všetky weby s ním neľahli popolom? No....a takto sa už točím pár dní s dilemou, ktorá cesta bude tá najlepšia pre pokoj v mojej duši.

Dúfam, že toto leto väčšina z vás strávi na nejakej príjemnej dovolenke...a ak ju už nemáte za sebou tak vás to príjemné len čaká. Ja sa budem snažiť neutopiť, aby sme mohli o mesiac vydať ďalšie číslo magazínu tak ako ste zvyknutí.

...viac sa samozrejme dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk Hiro Moudrý

Generation magazín č. 055

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk