Generation 54 - Aktuálne najtenší ultrabook v prvých dojmoch!

Generation 54 - Aktuálne najtenší ultrabook v prvých dojmoch!

 

Tenký, tenší, najtenší. Aktuálne túto "bitku" na poli ultrabookov vyhráva spoločnosť HP so svojím HP Spectre 13. Človek má pri ňom naozaj pocit, že drží 13tkový tablet, a nie ultrabook.

Dano z našej redakcie mal možnosť medzi prvými na Slovensku omrknúť ešte predprodukčný kus, o ktorom vám svoje prvé dojmy napíše v jeho preview v tomto čísle.

Je až neuveriteľné ako ten čas letí. Gamesite.sk má za sebou 7 rokov a síce sme ich nejako neoslavovali ani neoznamovali, je to pre nás ďalší, veľký míľnik. Aktuálne číslo je opäť nadupané recenziami a tentokrát naozaj na silné tituly, ako Uncharted 4, Doom, či Overwatch. Z hardvéru nejde nespomenúť aj silnú Lenovácku Ypsilonku, či stolový príslušenstvo od Logitechu v podobe klávesničky G610, a myšky G900ky.

Po náročnom mesiaci sa nám podarilo toto číslo konečne dokončiť načas, a vypustiť ho cez prvý víkend tak ako to mame naplánované každý mesiac. Nie vždy sa to takto podarí, ale nikdy nemeškáme viac ako deň, či dva. Za spomenutie stoja samozrejme aj 2 nové súťaže, ktoré v spolupráci s magazínom na web vypustíme tento týždeň a že sa máte na čo tešiť...

...viac sa samozrejme dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk Hiro Moudrý

Generation magazín č. 054

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk