Generation 51 - ZenFone Zoom sa prezentuje na titulke marcového čísla

Generation 51 - ZenFone Zoom sa prezentuje na titulke marcového čísla

 

Titulka vám aj tento mesiac načrtne, co bude pre nás témou číslo jedna. Okrem toho, že na trhu máme smartfónov ako maku a to doslova, tento ZenFone Zoom neušiel ani nám a tak vám ho chceme aspoň námatkovo predstaviť. Samozrejme nám neušla ani podstatná kopa noviniek z oblasti hier, filmov, hardvéru.

Poďme teda k veci. Veľkou otázkou súčasnej generácie je, či by si mali vydavatelia účtovať plnú sumu za hru bez singelplayerovej kampane. Opäť možno budem hrať toho zlého, no myslím si, že tento systém sa nedá generalizovať. Nikdy ma singelplayer Battlefieldu nezaujímal a som úprimne presvedčený, že patrím do väčšinovej skupiny hráčov. A keby tam nebol, absolútne by ma to netrápilo. To, že v hrách ako Dead Space 2 či Tomb Raider bol nejaký multiplayer, ma taktiež nezaujímalo.

...viac sa ale dočítate v aktuálnom čísle magazínu Generation


za redakciu Gamesite.sk a Generation, Dominik Farkaš

Generation magazín č. 051

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk