Generation 50 - Februárové číslo prináša opäť nadupaný obsah na 90 stranách

Generation 50 - Februárové číslo prináša opäť nadupaný obsah na 90 stranách

 

Ďalší mesiac v ..... Ja som sa nestihol prebrať z povianočného obžerstva a už je tu začiatok februára. To znamená, že prichádzame s ďalším číslom magazínu Generation, tentokrát krásne číslo 50.

Písanie tohto príhovoru mi šlo ako z chlpatej deky (rozumej tažko, preťažko). Kreatívna chvíľka sa vytratila a tak sedím a čumím do monitora, a robím všetko možné len nie dopísať tento textík. Obohraným sa môže zdať stále spomínanie obsahu, ale keď to mi ide veľmi dobre. Tentokrát sa tomu ale vyhnem. Nevyhnem sa ale poďakovaniu kolegom, kolegyniam, ktorí/é sa skrývajú za celou touto opachou. Či už novinkárom, lebo tí pre vás prinesú novinky v každom čísle. Tie síce už v dobe čítania magazínu nemusia byť pre každého novinkami, ale ináč to s mesačníkmi nejde.

Za zmienku stoja recenzenti, milé naše korektorky, ktoré veľakrát idú aj cez hranice trpezlivosti so mnou a recenzentmi. So mnou preto, lebo ich stále naháňam a s recenzentmi... no tá naša Slovenčina. Dávajú jej veľakrát po bokovi. Samozrejmosťou sú traja grafici. A aj keď nás nedávno opustil Jakub, ktorý riešil hardvérovú sekciu. Celkom slušne ho zastupuje George, alebo Juraj, alebo aj Hiro junior. Nakoniec chcem taktiež spomenúť Juraja (áno v redakcii máme veľa Jurajov), admina, ktorý taktiež svoj voľný čas venuje tomu, aby ste sa u nás cítili príjemne a má na svedomí to, ako to celé u nás vyzerá.

Ďakovať sebe nemá zmysel, tak to celé uzavrieme, aby toto číslo 50, ktoré vám tento mesiac prinášame nebolo posledné :) . Verím, že nie a že za cca mesiac sa znova vidíme a čítame.

ďakujem vám za vašu priazeň a už o mesiac sa na vás znova teším s ďalším číslom...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 050

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk