Generation 48 - štvrtý rok existencie uzatvárame číslom 48

Generation 48 - štvrtý rok existencie uzatvárame číslom 48

 

Keď ma fanúšikovia, kolegovia, partneri v roku 2010 tlačili do magazínu bol som veľmi skeptický a doslova ma pri tejto predstave mrazilo po chrbte. Prešlo pár ďalších mesiacov a my sme sa koncom roka 2011 rozhodli, že do otho pôjdeme a v januári 2012 sme vydali vôbec prvé číslo magazínu Generation, s pôvodným názvom Gamesite magazín.

Odvtedy prešli 4 roky, a Gamesite magazín si prešiel 2 zmenami názvov, v Septembri 2013 sme sa začali rozmýšľať nad pracovným názvom Next Generation, ale keďže nám názov prišiel dlhý, rozhodli sme sa pre NextGen magazín. Bohužial sme však po 3 mesiacoch boli "nútení" tento názov zmeniť, rozhodli sme sa pre časť pôvodného konceptu, teda Next GENERATION, ale aby názov nebol dlhý, ostali sme pri názve Generation. Tento názov nám už prischol a my mesiac, čo mesiac prinášame cca 100 strán digitálneho lifestylu v podobe noviniek, rozhovorov, článkov, recenzií hier, hardvéru, filmov a kníh.

Každý mesiac bojujeme s uzávierkou, lebo ten kto nás (alebo mňa osobne) pozná dlhšie vie, že celý tento kolotoč robíme vo svojom voľnom čase a preto je pre nás veľmi náročné to celé ukočírovať tak aby bolo dobre. Je však naozaj skvelém že sa nám aj napriek tomu darí dodržiavať nejakú tú kvalitu a môžme sa porovnávať s profesionálnymi magazínmi, ktoré sú aktuálne na trhu. Ďalšou výhodou pre vás, čitateľov je, že vás magazín nestojí ani cent. Viete si ho prezerať ONLINE, alebo stiahnuť do svojich zariadení bez toho, aby ste museli siahnuť do svojich peňaženiek. Veľmi sme radi, že sa am celé 4 roky tento trend podarilo zachovať a nemuselo sa nič meniť.

Okrem článkov aj niečo naviac. Pravidelne v spolupráci s našim materským portálom www.gamesite.sk  a partnermi taktiež prinášame pre vás skvelé súťaže. Súťaže sú pre nás už samozrejmosťou a je nám cťou, že to pre vás môžeme robiť a každý mesiac takto potešiť pár našich čitateľov. Keď vezmem do úvahy, že od roku 2009 sme každý mesiac rozdali naozaj hodnotné ceny, spravilo by to dohromady úžasné číslo, ku ktorému sme sa dopracovali.

Nie, nie je to ľahké. Viacerí z vás nám pravidelne píšu, hodnotia, kritizujú, ale aj chvália. Sme za to povďační, a naozaj si nesmierne vážime každý názor, vďaka ktorému sa vieme hýbať stále malými krôčikmi dopredu.

Týmto číslom uzatvoríme rok 2015, a a pevne verím, že po Vianociach sa oddýchnutí vrátime do kolobehu a v januári prinesieme opäť ďalšie číslo, ktoré už teraz, vo chvíli keď čítate toto číslo začíname pripravovať.

Všetkým našim čitateľom by som teda rád poprial krásne vianočné sviatky a šťastný nový rok. Dúfam, že nám aj naďalej zachováte priazeň a my naoplátku každý mesiac prinesieme len to NAJ z toho, čo sa udialo za posledný mesiac.

ďakujeme vám za vašu priazeň a už o mesiac sa na vás znova tešíme s ďalším číslom...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 048

 

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk