Generation 47 - Bol Y-Games taký úspešný, ako sa o ňom hovorí?

Generation 47 - Bol Y-Games taký úspešný, ako sa o ňom hovorí?

 

Vďačnosť fanúšikov je veľmi dobrá vec. No v prípade, že je vývojár v komunite populárny a celé si to pokazí, dopadne to vo väčšine prípadov ešte horšie ako vývojár, ktorému hráč od začiatku neverí.

V takej situácii sa ocitol Overkill po pridaní mikrotransakcií do Payday 2 aj napriek vyhláseniu, že tam nikdy mikrotransakcie nepridá. Reakcia na seba nenechala dlho čakať. Odhliadnuc od negatívnych recenzií na Steame a výbuchu subredditu je na tom najhoršie stratená dôvera, ktorú štúdio, za ktorým nestojí obrovský publisher, potrebuje. Z krátkodobého hľadiska to síce môže priniesť rýchle peniaze, no stratená dôvera môže štúdio z dlhodobého hľadiska zabiť. Odpovedzte si sami, či im to za to stojí...

...aj tento mesiac začíname časťou úvodníka, ktorý pre vás nachystal Dominik. Dočítať si ho budete musieť ale v samotnom magazíne, ktoré je aj tento mesiac zadarmo.

ďakujeme vám za priazeň a už o mesiac sa na vás znova tešíme s ďalším číslom...

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 047

 

 
Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk