Sound Blaster X7 na titulke aprílového čísla

Sound Blaster X7 na titulke aprílového čísla

 

Tento mesiac sa na titulku dostalo zaujímavé, kvalitné ale zároveň aj slušne drahé zariadenie, ktoré v sebe ale skrýva dve zariadenia, a to zosilňovač a zvukovnú kartu. Vyzbrojený kvalitným zvukovým procesorom nemôže nikoho donútiť zapochybovať o jeho kvalitách. Viac sa samozrejme dočítate v recenzii vovnútri aprílového čísla.

Tento príhovor začnem súťažami, opäť sa máte na čo tešiť a zasúťažite si znova až o 14 hier, ktoré si určite aj následne hraním vychutnáte. Súťaže budeme opäť vypúšťať postupne vonku v priebehu tohto týždňa. Začíname dvoma a postupne pribudnú ďalšie dve.

V aktuálnom čísle si určite nenechajte újsť reportáž z poľských Katowic (IEM), obzrieme sa za slovenským IT EXPO, ale aj za ďalším ročníkom YGames. Okrem už tradičných noviniek vás čaká číslo nadupané recenziami hier, hardvéru, kníh, a na záver pokračovanie nášho redakčného komixu. Myslíte si, že Zdenka tentokrát donúti redaktorov dať si záležať na gramatike a štylistike v článkoch? ....čítajte teda ďalej...

 

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 040

 

Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk