So slnkom za oknom prichádza marcové číslo magazínu

So slnkom za oknom prichádza marcové číslo magazínu

 

Keď som písal úvodník minulý mesiac, za oknom bolo kopec snehu. Tentokrát sneh vystriedalo slnko a veľmi príjemné počasie. Hneď sa pracuje lepšie, a viac vecí ide od ruky.

Nebudem sa tu veľmi rozpisovať o obsahu čísla, veď za kratučkú dobu ho máte stiahnuté a verím, že ani prelistovanie vám nezaberie veľa času. Viacerí z vás sa nás pravidelne pýtate, či by sme nešli s magazínom do printu. Veľmi radi, žiaľ som si ale istý, že pre ďalší print nie je na trhu priestor. Pri súťažiach dostávate priestor na reakcie ohľadne našej redakcie. Viacerí z vás, ktorí reagujete sa pýtate na nový dizajn webu, niektorí z vás chválite web, aj magazín, poniektorým z vás vadia na webe určité chybičky krásy. Pri redizajne webu príde k určitým nápravám chýb, úpravám a doplnkom. Verím, že v priebehu krátkej doby výjdeme v beta verzii, a počas testovania budú dopĺňané nové funkcie tak, aby ste boli s výsledkom čo najspokojnejší.

Teraz sa ale už pustite do čítania... a v priebehu pár nasledujúcich hodín/dní pre vás spustíme aj v magazíne avízované 4 súťaže.

 

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 038

 

 
Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk