Decembrové vydanie s krásnou limitovanou edíciou konzoly PS4

 

Veľmi sa teším, že sme toto číslo práve vypustili von, medzi vás. Možno ste si všimli, že posledné čísla sme cca o týždeň posunuli. Posledné mesiace sa nám bohužiaľ stávalo, že sme boli nútení aj kvôli vám, našim čitateľom počkať, aby sme mali v magazíne pre vás čo najkvalitnejšie clánky, poprípade súťaže. Tak sa stalo aj tento mesiac, keď sme čakali až do poslednej možnej chvíle na potvrdenie a uvoľnenie embarga na súťaž o konzolu PS4, ktorá vyšla vo veľmi limitovanej edícii pri príležitosti 20teho výročia vypustenia prvej konzoly PLAYSTATION.

Vy ste sa ale dočkali a je mi cťou vám predstaviť túto jedinečnú limitku v našej súťaži do ktorej sa môžete zapojiť. Tentokrát vás od zapojenia delí vytvorenie básničky, ktorá by bola venovaná práve spoločnosti SONY, a konkrétne práve tejto PS4. Už teraz sa teším na vaše výtvory a verím, že v hráčoch sa skrýva viac, ako nám prezentujú naše televízie a spoločne s bratom, sestrou, mamkou, otcom vytvoríte báseň, ktorou zabojujete o túto nádhernú cenu.

Poďme však ďalej k čílu a jeho obsahu. Ani tento mesiac sme nevynechali novinky z troch sfér. Hry, Hardvér a filmy. Vianočnými tipmi vás prevedieme odporúčanými produktmi niektorých vybraných značiek. Tento mesiac nechýba recenzia na minulomesačnú vychytávku v podobe hry FarCry 4.To ste si už ale určite podľa titulného obrázku domysleli. Nevynecháme ani Assasínov, obzrieme sa spoločne za novým Call of Duty, či The Evil Within. Nedá mi nespomenúť exkluzivitku pre Xbox ONE, hru Sunset Overdrive, ktorá by mala byť povinnosťou majiteľov tejto konzoly. Na trhu už síce tróni novinka od Nvidie s označením 980, my sme si však zobrali na paškál cenovo prístupnešiu verziu 970 od spoločnosti MSI. BlackWidow od RAZERu, tentokrát vo verzii Chroma taktiež nevyzerá na zahodenie a určite by ju pod svojími prstami prijali viacerí z vás. Prečítajte si teda prečo je práve táto čierna vdova jednou z TOP na trhu.

Interstellar, čo k nemu? Pre viacerých z vás TOP film tohto roku, viacerí po ukončení filmu nevedeli ešte asi pol hodiny zavrieť pusu s otázkou, What the fok som ja to práve videl? Podobným názorom disponuje aj náš redaktor Lukáš, ktorý nebol z filmu až tak nadšený ako ja. Francúzi nás už dlhé roky presviedčajú, že majú cit pre vytvorenie kvalitného snímku a ak chcete svoju partnerku okúzliť alebo si dopomôcť k prvému bozku, určite si prečítajte recenziu k filmu Čo sme komu urobili a následne si pripravili už teraz peniažky na DVD, ktoré by sa už onedlho malo ocitnúť v ponuke obchodov. V knižnej sekcii sa ocitnú opäť len dve knihy, tak ako doteraz, a určite ich nespomeniem, aby tí, ktorí sa tešia práve na túto sekciu neprišli o prekvapenie.

Na samom konci nájdete opäť náš redakčný komix, ktorý verím, že sa vám páči a dúfam, že sa znova aspoň trocha pobavíte.

K záveru tohto môjho proslovu by som vám rád poďakoval za prejavenú podporu, ale zároveň vás znova požiadal o likeovanie, zdieľanie, komentovanie aj samotného magazínu. Potrebujeme to na to, aby sme sa vedeli posúvať, aby sme vedeli v spolupráci s našimi partnermi pre vás pripravovať aj do budúcna kvalitné príspevky, články, recenzie, rozhovory, ale aj súťaže. Bez vašej spätnej väzby nemôžeme, nevieme posúvať naše hranice a kvalitatívne sa radiť medzi práve platené magazíny.

.....ešte raz teda príjemné čítanie a rezký krok k naštartovaniu práve toho vášho týždňa, či už v škole, alebo v práci

.

Zdeno Hiro Moudrý

Generation magazín č. 036

Aktuálne číslo Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete stiahnuť do mobilu cez aplikáciu na stránkach Publero.cz.
Novinka pre používateľov OS Android a iOS: Vyskúšajte aplikácie pre vaše mobilné zariadenia! Stiahnuť z Google Play. Stiahnuť z iTunes Store.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk