Titulka k Decembrovému číslu NextGen magazínu odhalená

 

Rok ubehol ako voda a s jeho koncom už o týždeň príde aj dvanáste číslo nášho magazínu, ktorý nám ako vždy prinesie veľkú porciu noviniek a zaujímavostí nielen z herného sveta.

Ako ste si na obálke mohli všimnúť, usadili sa nám tam dvaja Assassíni, Connor a Aveline, čo napovedá, že v tomto čísle nájdete recenzie na tieto očakávané herné pecky, na PC verziu Assassin’s Creed III a na Assassin’s Creed Liberation pre PS Vitu. Okrem toho v tomto čísle nájdete aj recenzie na Halo 4 a Medal of Honor: Warfighter.

Z  hardware sme sa pozreli na zúbok skvelému Logitech G930 Gaming Headsetu, notebooku Samsung series 9 900X4D a smartfónu HTC 8X s Windows 8.

Na záver tu máme aj niečo z filmového sveta, budete si môcť prečítať o novom Jamesovi Bondovi – Skyfall, v ktorom sa nám ako agent 007 opäť predstavil sympatický Brit Daniel Craig. Povieme si niečo aj o výborne hodnotenej akčnej krimi dráme Patrola a taktiež nám chalani predstavia preview na Hobbita, vysoko očakávaný film nakrútený podľa rovnomennej knihy od Johna Ronalda Reuela Tolkiena, pod taktovkou režiséra Petra Jacksona.

Okrem týchto článkov nájdete v decembrovom čísle magazínu desiatky ďalších zaujímavých článkov a ako vždy, je sa na čo tešiť!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk