The International sa vráti v Auguste a hráči si rozdajú 40 miliónov dolárov

The International sa vráti v Auguste a hráči si rozdajú 40 miliónov dolárov

 

Dota 2 opäť v kurze.

Po nútenej COVID pauze sa nám v auguste opäť vráti jeden z najväčších e-športových turnajov v Dota 2, The International a Valve sa konečne podelilo o detaily turnaja.

The International 2021 sa bude konať vo švédskom Štokholme, pričom hlavný turnaj je naplánovaný na 10. – 15. augusta 2021. Skupinové fázy sa odohrajú medzi 5. až 8. augustom.

Valve však bolo pochopiteľne skúpe na bližšie detaily. Tie totiž dokáže zo dňa na deň ovplyvniť pretrvávajúca pandémia COVID-19 a tak budeme údajne včas informovaný o tom, ako bude tento turnaj prebiehať: „Tak, ako pokračujeme plánovanie tohto podujatia okolo meniacich sa okolností týkajúcich sa globálnej pandémie, naším cieľom zostáva nájsť spôsob, ako usporiadať vysokokvalitné podujatie čo najbezpečnejším možným spôsobom. To znamená, že čakáme na zverejnenie podrobností týkajúcich sa účasti na turnaji do doby, kedy nezískame viac informácií o situácii vo svete. Preto sa o ďalšie informácie podelíme v júni.“

Prize pool je stanovený na 40 miliónov dolárov (konkrétne 40 018 195$) a túto finančnú odmenu si rozdelia všetci hráči. Ide už tradične o rekordnú sumu na ktorú sa vyzbieralo štúdio Valve a hlavne hráči.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk