7. kolo FIFA PRO League priniesla očakávaný zápas lídrov tabuľky. Kto nakoniec zvíťazil vo vzájomnom súboji?

7. kolo FIFA PRO League priniesla očakávaný zápas lídrov tabuľky. Kto nakoniec zvíťazil vo vzájomnom súboji?

 

Štvrtkový priamy prenos priniesol prekvapenia v podobe nečakanej výhry a remízy.

Do konca sezóny FIFA PRO League zostávajú už iba dve kolá a situácia v tabuľke pred 7. hracím dňom bola stále nerozhodnutá. Cristy a RIIJK si doteraz držali prvé miesto tabuľky.

V prvom zápase sme mohli vidieť očakávaný súboj spomínaných zatiaľ neohrozených hráčov, ktorí mali plný bodový zisk. Stretnutie FCVP.cristyho a RIIJKA z Entropiqu sľubovalo rozuzlenie líderskej pozície pro ligy, avšak priniesol prekvapenie v podobe remízy po zápasoch 2:3 a 1:0, celkovo 3:3. Situácia tak stále zostáva dramatická a obaja hráči sú bok po boku na čele tabuľky.

V druhom zápase sa stretli CFTdelay Revy a Slovan_Lumasa2. Súboj tabuľkovo nižšie postavených hráčov nám priniesol výsledky 2:1 a 4:1, celkovo 6:2 pre Revyho, ktorý tento zápas zvládol až prekvapivo ľahko. Revy si tak pripisuje potrebné 3 body do celkovej tabuľky.

Tretí zápas nám priniesol súboj SIG FCMARTIN a Huhnaka z Entropiqu. Zaujímavý súboj dvoch vyrovnaných hráčov skončil výsledkami 3:3 a prekvapivo 8:1 pre Martina, celkovo 11:4 pre Martina. Huhnak tak v tabuľke klesol na 5. miesto.

V poslednom zápase kola sme mohli vidieť dvoch kvalitných slovenských hráčov, súboj medzi CFTdelay ROMANNKOM a FCST_Alexom. Veľmi vyrovnaný súboj skončil po výsledkoch 1:2 a 4:4, celkovo 5:6 v prospech Alexa, ktorý tak zatiaľ zostáva na pomyselnej bronzovej priečke.

8. a zároveň predposledné kolo FIFA PRO League prinesie až 6 vzájomných zápasov vďaka dohrávke zo 6. kola. Vysielanie začína o 18:15 riadnym zápasom 8. kola medzi Huhnakom (Entropiqteam) a FCVP.cristy (FC Viktoria). Následne sa o 19:00 hrá dohrávka medzi SIG_Typci a CFTdelay_Revy. Sledujte všetkých 6 stretnutí live na FIFA League facebookovej fanpage, Twitch kanáli a na našej fanpage.

Niké TOP 5 gólov týždňa:

Na víťaza zápasov FIFA PRO League si môžeš staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií a stávkové kurzy nájdeš tu. 

Sledujte FIFA League aj na sociálnych sieťach:

Facebook 

Instagram 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk