FIFA PRO League sa pomaly blíži do svojho záveru, o víťazstvo zatiaľ súperia hráči Cristy a RIIJK

FIFA PRO League sa pomaly blíži do svojho záveru, o víťazstvo zatiaľ súperia hráči Cristy a RIIJK

 

Reprezentanti FC Viktoria a Entropiqteam si delia prvú priečku v tabuľke profesionálnej FIFA ligy.

FIFA PRO League má za sebou svoje 6. kolo, ktoré prinieslo 4 napínavé zápasy a pridalo ďalšie body 8 hráčom v tabuľke. Vzhľadom na posun súboja SIG_Typci vs CFTdelay_Revy do 8. kola nie je stav bodov konečný.

Prvý zápas 6. kola sa začal obrovským derby, keď sa v súboji stretli tímoví kolegovia z tímu Entropiq, Huhnak a RIIJK. Favoritom bol RIIJK, čo aj potvrdil výsledkami 3:1 a 2:2, celkovo 5:3 a drží si svoju neporaziteľnosť.

Druhý zápas nám priniesol súboj FCST_Alexa a SIG FCMARTINA. Tento dvojzápas bol bohatý na góly, keď celkovo padlo 11 gólov. Z víťazstva sa tešil Alex po zápasoch 3:2 a 3:3, celkovo 6:5.

V treťom zápase sa predstavil Slovan_Lumasa2 a zatiaľ neporazený FCVP.cristy, čo ho v tomto zápase mierne favorizovalo ako víťaza. Výsledky boli veľmi tesné a to 0:0 a 2:1 pre cristyho a tak sa stále drží na čele tabuľky.

Posledný zápas proti sebe odohrali ASTN.Doli97 a CFTdelay_Romankko. Súboj o dôležité body sa skončil remízou a to po výsledkoch 1:1 a 3:3, celkovo 4:4 a hráči si pripisujú po bode do tabuľky.

7. kolo FIFA PRO League opäť prinesie 4 zápasy. Sledujte výkony hráčov live na FIFA League facebookovej fanpage, Twitch kanáli a na našej fanpage.

Kolo začneme zápasom týždňa medzi FCVP.cristy (FC Viktoria) vs. RIIJK (Entropiq) o 19:00. Vzájomný zápas medzi SIG_FCMARTIN vs ASTN.Doli97 sa presúva do 9. kola súťaže.

Niké TOP 5 gólov týždňa:

Na víťaza zápasov FIFA PRO League si môžeš staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií a stávkové kurzy nájdeš tu.

Sledujte FIFA League aj na sociálnych sieťach:
Facebook 
Instagram

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk