FIFA PRO League prechádza do svojej druhej polovice. Ako dopadli zápasy 5. kola a kto je na čele tabuľky ?

FIFA PRO League prechádza do svojej druhej polovice. Ako dopadli zápasy 5. kola a kto je na čele tabuľky ?

 

Už len 4 kolá nás delia od vyhlásenia víťaza druhej sezóny profesionálnej FIFA 21 ligy.

Zelený štvrtok sa od 18:15 niesol v znamení 5. kola FIFA PRO League. Opätovne sme sa dočkali až 6 zápasov, ktoré upevnili dve líderské pozície súťaže. Ale poďme pekne po poriadku.

Prvým zápasom kola Fifa Pro League bol súboj medzi CFTdelay Revy a SIG FCMARTIN. Tento zápas bol dohrávkou z predchádzajúceho kola. Stretnutie dvoch vyrovnaných hráčov prinieslo gólovú prestrelku. Po zápasoch s výsledkami 5:3 a 3:3, celkovo 8:6 sa z víťazstva tešil SIG FCMARTIN

Riadne 5. kolo odštartoval súboj medzi neporazeným FCVP.cristy a SIG Typci. V súboji, kde bol jednoznačný favorit, sme sa prekvapenia nedočkali. Po zápasoch 2:0 a 4:0, celkovo 6:0 sa FCVP.cristy stále drží na čele tabuľky.

V druhom zápase sa stretli SIG FCMARTIN a ASTN.Doli97. MARTIN mal za sebou už dohrávku, čiže už bol v prevádzkovej teplote, čo sa prejavilo aj v prvom zápase, keď súpera prevalcoval výsledkom 4:0 a v druhom zápase si víťazstvo postrážil výsledkom 0:1, celkovo 4:1.

Nasledoval zápas medzi neporazeným RIIJKOM a Slovan_Lumasa2. RIIJK sa v zápase poriadne potrápil, aby si udržal svoju neporaziteľnosť. Po zápasoch 1:1 a 4:3, celkovo 5:4 sa mu to podarilo a zostáva sa stále na čele tabuľky.

V predposlednom zápase kola sa stretli FCST_Alex a Huhnak. Favoritom tohto zápasu bol Huhnak. To sa však nepotvrdilo a videli sme prekvapenie, keď po výsledkoch 1:1 a 4:1, celkovo 5:2 sa z výhry radoval Alex.

Posledný zápas kola sľuboval obrovské derby medzi spoluhráčmi z CFTdelay a to Revym a Romankkom. Hráči, ktorí sa výborne poznajú a reprezentujú rovnaký tím. Po zápasoch 4:0 a 2:4, celkovo 6:4 sa z výhry radoval Romankko.

6. kolo FIFA PRO League tentokrát prinesie 4 zápasy, ktoré si môžete pozrieť live na FIFA League facebookovej fanpage, Twitch kanáli a na našej fanpage.
Môžete sa tešiť na ďalší súboj tímových kolegov, tentokrát medzi RIIJkom a Huhnakom z tímu Entropiq. Vzájomný zápas medzi FCST_Alex vs SIG_FCMARTIN sa presúva do 8. kola súťaže.

Niké TOP 5 gólov týždňa:

Na víťaza zápasov FIFA PRO League si môžeš staviť na Niké – www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií a stávkové kurzy nájdeš tu.

Sledujte FIFA League aj na sociálnych sieťach:
Facebook
Instagram 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk