Po piatom kole SWAN FIFA PRO League je Huhnak z tímu Entropiq neporazený aj po 10 zápasoch

Po piatom kole SWAN FIFA PRO League je Huhnak z tímu Entropiq neporazený aj po 10 zápasoch

 

Lumasa zo Slovanu stále druhý, RIIJK to však môže zmeniť. Huhnak zvýšil náskok.

Piate kolo SWAN FIFA PRO League nám prinieslo množstvo zaujímavých zápasov, v ktorých padlo množstvo gólov. Ako má vyzerať klubové derby nám ukázali FCST_Kali a FCST_Alex, ktorí proti sebe nastúpili v druhom kole. Oba dvojzápasy skončili rovnakým výsledkom, avšak víťaz bol vždy na opačnej strane. Prvý zápas sa podarilo zvíťaziť FCST_Kali 3:1. Druhé stretnutie mu to Alex oplatil rovnakým pomerom 1:3, a tak si obaja hráči pripísali 3 body do tabuľky.

Pozrite si 5 najlepších gólov v piatok kole FIFA PRO LEAGUE: 

Nasledujúci dvojzápas sa predstavili ASTN.Doli97 a RIIJK. RIIJK svojho súpera nešetril a prvý zápas mu nadelil 6 kúskov do jeho brány. Zápas tak vyhral presvedčivo 0:6. ASTN.Doli97 sa z prehry otriasol a v druhom zápase ukázal bojovného ducha. Na víťazstvo to však nestačilo a RIIJK po zápasoch 0:6 a 1:3 zobral všetkých 6 bodov.

Nekončiace gólové hody nás čakali aj v zápase SIG_Typci - Slovan_Lumasa2. Hráči skoro nestihli ani vybrať loptu z brány a už padol ďalší gól. V prvom dvojzápase nás čakala prestrelka, ktorá skončila v prospech Slovan_Lumasa2 3:5. Druhý zápas SIG_Typci vytiahol novú taktiku, ktorá fungovala výborne a svojho súpera prehral v pomere 6:2. Hráči si tak po oku lahodiacich zápasoch pripísali po 3 body do tabuľky.

Do gólového kolotoča nás zatiahol aj duel medzi Slovan_rSp17 a cristy7. Žilinský zástupca vie, že musí zbierať body ak sa chce pozerať na vyššie priečky a nenechal nič na náhodu. Svojho súpera prestrielal v zápasoch 1:5 a 2:6.

Piate kolo uzatvoril duel medzi Huhnak a SIG_FCMARTIN. V poslednom zápase piateho kola padli 4 góly a zápas sa skončil v prospech Huhnaka v pomere 3:1. Druhý zápas Huhnak taktiež dominoval a potvrdil úlohu favorita po výsledku 5:2.

Tento týždeň nás čakajú dvojzápasy ako SIG_FCMARTIN vs FCST_Kali alebo Huhnak vs ASTN.Doli97. Najbližšie kolo začína už 26.11.2020 o 19:00, preto nezabudnite sledovať live komentované zápasy na facebookovej fanpage, Twitch kanáli a www.huste.tv!

Na víťaza zápasov SWAN FIFA PRO League si môžeš navyše aj staviť na Niké - www.nike.sk! Nezabudni, že v Niké môžeš stávkovať bez rizika vďaka vstupnému bonusu 20€. Viac informácií o akcií nájdeš tu.

Ak si trúfaš patriť medzi najlepších, neváhaj sa registrovať do nižších súťaží na https://fifaleague.sk/registracia/, z ktorých najlepší dvaja hráči postupujú do elitnej FIFA PRO LEAGUE. Poradie súťažiacich v nižších ligách môžeš sledovať tu https://fifaleague.sk/live-rank/

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk