Huawei spúšťa Black Friday 2023

Či už začínate s nákupom vianočných darčekov, alebo chcete potešiť sami seba novým technologickým pomocníkom, každoročný nákupný sviatok Black Friday je ideálnou príležitosťou, ako ušetriť. Nezáleží na tom, či máte zaostrené na elegantné smart hodinky, nové slúchadlá, alebo túžite po najlepšom fotomobile súčasnosti, vďaka akciovej ponuke Huawei si môžete zaobstarať nové značkové produkty za výhodné ceny.

 

Vidieť viac a zvládnuť viac – Canon uvádza na trh objektív s najkratšou ohniskovou vzdialenosťou

Spoločnosť Canon oznámila uvedenie modelu RF 10-20mm F4L IS STM – nového prírastku do radu objektívov L pre profesionálnych fotografov a tvorcov videa. RF 10-20mm F4L IS STM ponúka neobmedzené možnosti tým, že umožňuje extrémny ultraširokouhlý záber a súčasne poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu obrazu, a to všetko v kompaktnom tele.

 

Samsung podporuje tvorivosť mladých študentov

Spoločnosť Samsung  a Stredná škola umeleckého priemyslu filmová v Košiciach spoločne podporujú tvorivú činnosť študentov v rámci medzinárodného festivalu krátkych filmov natočených na mobilné zariadenia – Mobilfest 2023. Toto partnerstvo ponúka študentom možnosť rozvíjať tvorivosť, technickú zdatnosť a vyskúšať si prácu so špičkovými technologickými novinkami spoločnosti Samsung Electronics, ktoré boli prednedávnom predstavené.

 

Xiaomi nám ukázalo svoju novú vlajkovú loď 13T - Vegánska koža?

Posledné dni, týždne a mesiace sa mi v kalendári kopia rôzne zaujímavé eventy a výnimkou nebola ani pozvánka na prvé novinárske predstavenie novej vlajkovej lode telefónov od Xiaomi. V príjemnom prostredí dostatočne vetraného baru, nachádzajúceho sa vo výškovej budove v centre Bratislavy, som dostal možnosť stretnúť sa s kolegami pri výbornom jedle a súčasne si z úst lokálneho vedenia známeho čínskeho výrobcu vypočuť ich názor na to, čo dnes pri výbere mobilu hrá prím a čo sa naopak vezie na druhej koľaji. Na základe nadpisu ste už dávno pochopili, že tým proklamovaným telefónom a pointou celého stretnutia bol modelový rad 13T a medzi jeho hlavnú zbraň, okrem tých menej úderných, bude patriť rovnako známa spolupráca s ikonickou firmou Leica.

 

Vivo nám predviedlo X80 Lite 5G - Atraktívny výkop na 27. poschodí

Už aj v našich končinách pomerne dobre rozbehnuté vivo sa pred pár mesiacmi postaralo o vydanie svojej čistokrvnej vlajkovej lode X80 Pro, o ktorej sme vás v našom magazíne patrične informovali – prišlo nielen na recenziu, ale aj na obsiahlu reportáž zo zaujímavo spracovanej premiéry v Berlíne. Ak si dobre spomínate na moju recenziu, tak sa vám fakticky musia vybaviť len superlatívy a výborná záverečná známka. V skratke, z mobilu samotného som bol nesmierne nadšený a označil som ho za prekvapenie roka 2022, čo by som s odstupom času pokojne zopakoval. Aj z tohto dôvodu som s radosťou prijal pozvanie spoločnosti vivo na ďalšie predstavenie jej nového modelu, ktorý vychádza z koncepčného spracovania X80 Pro. Tentokrát sme sa vybrali do malebného prostredia stovežatej Prahy, kde sme mali možnosť sledovať strhnutie nielen pomyselnej plachty z vivo X80 Lite. Akcia sa konala na dvadsiatom siedmom poschodí modernej výškovej budovy v centre mesta, čo celému eventu pridalo na atraktivite.

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk