Assassin's Creed sa dočkáme aj v podobe animovaného seriálu

Assassin's Creed sa dočkáme aj v podobe animovaného seriálu

 

Na seriálovej adaptácii pracuje producent seriálu Castlevania.

Už v marci sme informovali o tom, že sa pripravuje seriálové spracovanie série Assassin's Creed. Producent Adi Shankar dnes prostredníctvom Facebooku oznámil, že bude pracovať na animovanom seriáli založenom na tejto hernej sérii, čím rozptýlil všetky pochybnosti.

S radosťou vám oznamujem, že som si vybral môj ďalší projekt! Hral som prvý Assassin's Creed v roku, keď som sa presťahoval do Los Angeles, aby som nasledoval svoj sen. Vtedy som nepoznal vôbec nikoho z priemyslu a ani vo sne by mi nenapadlo, že jedného dňa ma požiada Ubisoft, aby som vzal svet Assassin's Creed a vytvoril v ňom nový príbeh vo forme anime seriálu.

Adi Shankar, filmový režisér a producent

Shankar má pod palcom aj animovaný seriál Castlevania, ktorý prichádza na Netflix tento týždeň. Nie je jasné, či bude Assassin's Creed taktiež pod taktovkou Netflixu, no pravdepodobne ide práve o seriál, o ktorom v minulosti s Ubisoftom rokovali.

Nevieme zatiaľ nič ani o období, v ktorom sa bude seriál odohrávať, no anime štýl by mohol naznačovať, že sa konečne pozrieme na rád asasínov v Japonsku.

Pozn.: Obrázok je z krátkeho animovaného filmu prezentovaného na ComicCone 2015.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk