• Nový notebook Acer Nitro V 15 uľahčuje hranie hier

  • TP-Link Tapo C520WS: Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 remake konečne mieri na Steam

  • Ubisoft: Streamovanie transformuje videoherný priemysel rovnako ako Netflix ten filmový

  • Legendárny videoherný dizajnér Chris Metzen sa vracia do Blizzardu

  • Xiaomi predstavuje Xiaomi Watch 2 Pro a Smart Band 8

TP-Link Tapo C520WS: Bezpečnostná Wi-Fi kamera s precíznym nočným snímaním

Spoločnosť TP-Link, popredný dodávateľ sieťových produktov a riešení pre múdru domácnosť, predstavuje ďalšiu novinku na poli domáceho zabezpečenia. Múdra vonkajšia Wi-Fi kamera Tapo C520WS s vertikálnou aj horizontálnou rotáciou poskytuje krištáľový obraz cez deň a precízne plnofarebné videnie v noci. Spolu s inteligentným rozpoznávaním osôb a nastaviteľným zvukovým a svetelným alarmom zaisťuje vysoko sofistikovaný spôsob domovej ochrany.

Xiaomi predstavuje Xiaomi Watch 2 Pro a Smart Band 8

Spoločnosť Xiaomi predstavila svoj najnovší rad špičkových inteligentných zariadení vrátane hodiniek Xiaomi Watch 2 Pro a náramku Xiaomi Smart Band 8, ktoré boli vyvinuté s cieľom poskytnúť používateľom konektivitu spolu s vlajkovými smartfónmi radu Xiaomi 13T. Tieto inovatívne zariadenia nanovo definujú spôsob, akým používatelia využívajú technológie na podporu ich zdravia a wellness a športových výkonov, čím zvyšujú každodenný komfort a efektivitu.

Xiaomi nám ukázalo svoju novú vlajkovú loď 13T - Vegánska koža?

Posledné dni, týždne a mesiace sa mi v kalendári kopia rôzne zaujímavé eventy a výnimkou nebola ani pozvánka na prvé novinárske predstavenie novej vlajkovej lode telefónov od Xiaomi. V príjemnom prostredí dostatočne vetraného baru, nachádzajúceho sa vo výškovej budove v centre Bratislavy, som dostal možnosť stretnúť sa s kolegami pri výbornom jedle a súčasne si z úst lokálneho vedenia známeho čínskeho výrobcu vypočuť ich názor na to, čo dnes pri výbere mobilu hrá prím a čo sa naopak vezie na druhej koľaji. Na základe nadpisu ste už dávno pochopili, že tým proklamovaným telefónom a pointou celého stretnutia bol modelový rad 13T a medzi jeho hlavnú zbraň, okrem tých menej úderných, bude patriť rovnako známa spolupráca s ikonickou firmou Leica.

Ďalšie články...

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk