Boxart, screeny a polhodinový gameplay zo Xenoblade Chronicles X

Boxart, screeny a polhodinový gameplay zo Xenoblade Chronicles X

 

Jedna z najočakávanejších konzolových exkluzivít tohto roka, Xenoblade Chronicles X, sa predvádza v mohutnej náloži audiovizuálnych informácií. Najprv bol zverejnený fešný boxart japonskej verzie zobrazujúci mohutného robota otočeného smerom k majestátnym náhorným plošinám plným zelene.

Pod ním nájdete polhodinové video zachytávajúce rôzne časti hry ako začiatok, cutscény, rozhovory či prieskum sveta. V niekoľkých prípadoch je efektnou hrou kamery predstavený monštruózny otvorený svet hry, ktorý bude len ťažko hľadať premožiteľa. Okrem toho je mnoho minút venovaných súbojovému systému, ktorý je dosť podobný tomu z predchádzajúcej časti Xenoblade Chronicles.

Nakoniec vám ponúkame náhľad na celkom novú galériu obrázkov a momentiek z hry ukazujúce rôznorodé prostredia - od pláže, cez vyprahnutú kamenistú púšť a zeleňou pokryté pláne, až po vesmírnu oblohu a niekoľko herných postáv. Vydanie Xenoblade Chronicles X bolo stanovené, zatiaľ, len pre Japonsko, kde vyjde 29. apríla 2015 exkluzívne na Wii U. U nás sa jej dočkáme tiež v tomto roku, ibaže o niečo neskôr.

Zdroj:  IGN, VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk