Super Mario Maker a Splatoon sa v týchto dňoch dočkali vylepšení

Super Mario Maker a Splatoon sa v týchto dňoch dočkali vylepšení

 

Super Mario Maker a Splatoon je bez obáv možné považovať za jedny z najväčších hier pre Wii U. V týchto dňoch hry dostali rôzne novinky a vylepšenia, ktoré by mali ešte viac spríjemniť ich hranie.

Super Mario Maker poteší tvorivých hráčov hŕstkou nových predmetov. Ide napríklad o pasce Skewers, ktoré sa náhodné vysúvajú z miesta, kde ich uložíte a dokážu zabrať veľkú časť obrazovky. Naozaj nové možnosti ale prinášajú mechaniky kľúčov a dverí. Hráči budú môcť cez dvere prechádzať medzi rôznymi časťami levelu a tvorcovia úrovní budú môcť dať ako podmienku prejdenia nájdenie kľúčov a odomknutie prekážok.

Vylepšenia sa dočkala aj 100 Mario Challange. Táto výzva dostala novú obtiažnosť Super Expert, ktorá sa odomkne po prejdení Expert módu. Hráči tu budú musieť prejsť šesť diabolsky ťažkých úrovní a budú mať dokopy iba sto pokusov. Pri hraní budú môcť vidieť, kde v tejto výzve zlyhali ostatní hráči. Do hry príde aj dvanásť nových kostýmov a medzi nimi aj kostým postavy Tetra z Legends of Zelda.

Splatoon sa teší z milióna predaných kusov v Európe a 3,5 milión kusov po celom svete. V súčasnosti sa dočkala hra vylepšenia matchmakingu. V Ranked súbojoch bude teraz systém párovať hráčov aj podľa toho, aké zbrane preferujú a mali by byť lepšie zoskupení aj podľa svojho ranku, čo určite spríjemní hranie veľmi súťaživým hráčom. Víťazstvo Ranked hry bude navyše dávať hráčom menej bodov, ak vyhrajú preto, že z nepriateľského tímu sa odpojil hráč. Splatfesty budú tiež jednoduchšie, začínajúci Splatfest Power Level bude odzrkadľovať Ranked level.

V príprave je pre Splatoon aj update, ktorý prinesie nové zaujímavé kombinácie zbraní.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk