Takto využijeme Amiibo figúrky v The Legend of Zelda: Twillight Princess HD

Takto využijeme Amiibo figúrky v The Legend of Zelda: Twillight Princess HD

 

Nintendo pomaly začína objasňovať rôzne aspekty HD vydania The Legend of Zelda: Twillight Princess. Najnovšie vieme, aké využitie budú mať rozličné Amiibo figúrky a je zrejmé, že hráčom zjednoduchšia hru.

Exkluzívna Wolf Link figúrka umožní hráčom vstup do špeciálneho dungeonu. Do tohto dungeonu bude možné vstúpiť z rôznych oblastí vo svete, ale skôr ako o klasický dungeon pôjde o akýsi challange mod nazvaný Throrough Battle: Trial of the Beast. Hráči tu budú bojovať proti rôznym nepriateľom a vyhrať až 9999 rupees. Túto figúrku budú môcť hráči použiť aj na to, aby si obnovili počet srdcí, čiže Linkoveho HP, na počet, ktorý mali po ukončení Trial of the Beast.

Ostatné The Legend of Zelda Amiibo budú poskytovať podobné možnosti - Link a Toon Link obnovia hráčove šípy, Zelda a Sheik obnovia hráčove srdcia a Ganondorf dočasne zdvojnásobí silu nepriateľov, čím prakticky zdvojnásobí obtiažnosť hry. Tieto bonusy bude možné použiť iba raz za deň, aj tak sú ale príjemným bonusom a hráčom určite pomôžu v ťažkých chvíľach.

Wolf Link Amiibo bude umožňovať aj presun uloženej pozície z Twillight Princess HD do pripravovanej novej hry z The Legend of Zelda série pre Wii U, ako presne to ale bude fungovať zatiaľ nebolo oznámené.

The Legend of Zelda: Twillight Princess HD bude na Wii U vydaná 4. marca.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk