Nový update Super Mario Maker uľahčí život mnohým hráčom

Nový update Super Mario Maker uľahčí život mnohým hráčom

 

Super Mario Maker je jedna z najúspešnejších Nintendo hier tohto roku. Veľký počet hráčov ale generuje veľké množstvo levelov, a tak je občas veľmi ťažké sa v užívateľmi vytvorenom obsahu orientovať. S tým by nám mala pomôcť novinka Super Mario Maker Bookmark.

Ide o webovú stránku alebo aplikáciu pre smartfóny/tablety. Hráčom dá možnosť nájsť levely troma spôsobmi - cez náhodné hľadanie, kedy sa na obrazovke ukážu náhodné mapy. Druhým spôsobom je Course Rankings a hráči si tu môžu nájsť nový level pomocou rôznych ukazovateľov, ako napríklad Time Shared alebo počet hviezd, ktoré level získal. Tretím spôsobom je Course Search, ktorý dáva hráčom možnosť nájsť level pomocou zapnutia filtrov ako štýl hry, téma mapy, obtiažnosť mapy, tag alebo dátum pridania. Mapa, ktorú si hráč cez Super Mario Maker Bookmark vyberie, bude následne automaticky stiahnutá do konzoly a hrateľná v hre.

Najbližší update hry ale neprinesie iba túto novinku. Hráči sa môžu tešiť aj na:

  • Fire Koopa Clown Car - vozidlo, ktoré strieľa firebally a dokáže zničiť rôzne prekážky
  • P Warp Doors - ide o Warp Doors, ktoré sú viditeľné iba keď hráč aktivuje P Switch
  • Bumper - predmet v tvare šišky, ktorý hráča pri kontakte od seba odrazí
  • World Records - mapy budú mať pri sebe uvedené svetové rekordy, čiže najrýchlejšie časy, za ktoré hráči danú mapu úspešne prešli

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk